top of page
DJI_0401_edited_edited.jpg
Search

Citādā skola - Ziemassvētku apsveikumi


Tuvojoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, 27. un 28. novembrī Pastendes pamatskolas 1.-5. klašu skolēni devās uz Citādās skolas nodarbībām “Apsveikuma kartiņas Ziemassvētkos” Pastendes Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrā. Ar šiem darbiņiem mēs atbalstām Jauniešu Klubs Kontakts ikgadējo labdarības akciju - koncertu "Dots devējam atdodas", kurā šogad tiks gaidītas dāvaniņas Valsts sociālās aprūpes centra „Kurzeme” filiāles „Dundaga” pacientiem. Viņi ļoti priecāsies pie dāvaniņām saņemt skolēnu veidotos apsveikumus. 💖

#Pastendespamatskola#mēsesamlabākie#BLPJAC#Citādaskola#LabiedarbiZiemassvētkos#labdarībaskoncertsdotsdevējamatdodas
15 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Pastendes_logo.png
bottom of page