top of page
DJI_0401_edited_edited.jpg
Search

Konkursa "Saules ritmi" dalībnieku godināšana


Trešdien, 10.aprīlī, Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā norisinājās bērnu un jauniešu mākslas darbu izstādes - konkursa “Saules ritmi” 1.kārtas dalībnieku godināšana ar tērpu skati un radošajām darbnīcām.

Konkursā ar saviem darbiņiem piedalījās Pastendes pamatskolas vizuālās mākslas pulciņa un “Radi un rādi” pulciņa dalībnieki.

Konkursa 2. kārtai izvirzīti vizuālās mākslas pulciņa dalībnieku Karolīnas Kārlsbergas (2. klase), un Laura Morica (8.klase) darbi, kā arī pulciņa “Radi un rādi” pulciņa dalībnieku Sabīnes Milleres (5.klase), Patrīcijas Miķelšteines (5.klase) un Lāsmas Eizenbergas (8.klase) darbi.

2024.gada 11.aprīļa šo skolēnu košie zīmējumi priecēs apmeklētāju acis izstādes – konkursa 2.kārtā Saldus Bērnu un jaunatnes centrā.

Paldies skolotājām Ingai Freimanei un Marikai Rožkalnei un dalībniekiem par ieguldīto darbu!

Apsveicam un lepojamies!
18 views0 comments

Recent Posts

See All

תגובות


Pastendes_logo.png
bottom of page