top of page
DJI_0401_edited_edited.jpg
Search

Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadiena

"Kur zemi lai krāšņāku rastu,

kam skaistākas dziesmas lai dzied,

kā zemi pie dzintara krasta,

kā zemi, kur ābeles zied.


Tā zeme ir dzimtene mana,

te izaugt un dzīvot man ļauts.

Ik puķe tās vārdu man zvana,

šo zemi par Latviju sauc."

/Anna Sakse/

Šodien, 3. maijā Pastendes pamatskolā atzīmējam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu. Turpinot iesākto tradīciju, mūsu skolas skolēni, kuri mācās arī Talsu mūzikas skolā, sagatavoja sirsnīgu gadadienai veltītu koncertu. Savukārt skolēniem, kuri piedalījās Skatuves runas konkursā, bija iespēja noskaitīt dzejoļus saviem skolas biedriem. Paldies koncerta dalībniekiem, Talsu mūzikas skolas skolotājiem Valentīnai Andronovai un Artim Balmanim un Pastendes pamatskolas skolotājām Sandrai Tālbergai un Mudītei Paipalai!


68 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Pastendes_logo.png
bottom of page