top of page
DJI_0401_edited_edited.jpg
Search

Latvijas skolas somas aktivitātes

2. semestra izskaņā Pastendes pamatskolas 1.-9.klašu skolēni piedalījās vairākās Latvijas skolas somas aktivitātēs.

20.maijā norisinājās koncertlekcija “Es mīlu Tevi Latvija”, kurā Pastendes pamatskolas skolēni iepazinās ar Latvijas novadiem, to zināmākajiem kultūras māksliniekiem, kā arī nozīmīgākajām arhitektūras vietām. Kopīgi dziedāja Latvijā pazīstamu dzejnieku, komponistu un to izpildītāju dziesmas. Skolēniem ļoti patika un pasākuma laikā aktīvi iesaistījās aktivitātēs un erudīcijas uzdevumos gan par Latvijas arhitektūru, gan dzejniekiem un komponistiem.

Mācību gada noslēgumā 1.-6. klašu skolēni devās uz "Ventspils Digitālais centra" audiovizuālajām darbnīcām "Digitālās mākslas darbnīca" un "Datoranimācijas darbnīca". Skolēniem bija iespēja iemēģināt roku dažādu digitālo mākslas darbu veidošanā. Nodarbībā tika izmantotas gan dizaina, gan mākslas jomas, veidojot mandalas, animācijas u.c. mākslas darbus. Savu digitālo darbu veidošanā skolēni praktiski pielietoja mākslas stundās apgūtās zināšanas un prasmes gan kompozīciju izveidē, gan krāsu izvēlē.
68 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Pastendes_logo.png
bottom of page