top of page
DJI_0401_edited_edited.jpg
Search

Mācību ekskursija Gētes institūtā Rīgā

Šodien Pastendes pamatskolas skolēniem, kuri apgūst vācu valodu kā otro svešvalodu, bija iespēja viesoties Gētes institūtā, kur skolēni iepazinās ar institūta darbību, bibliotēku un plašo piedāvājumu, ko tas piedāvā visiem interesentiem, kuri mācās vai vēlas mācīties vācu valodu. Viesojoties Rīgā, skolēni devās ekskursijā un iepazina atpazīstamākos objektus Rīgas centrā. Paldies pavadošajiem skolotājiem Leldei Hodjačikai, Sanitai Tesļukai un Edgaram Gruntem. Lielu paldies sakām Gētes institūta informācijas centra un bibliotēkas vadītājai Zigrīdai Murovskai, kā arī z/s "Kalnnieki" un personīgi Skaidrītei Dudarenokai par atbalstu.

82 views0 comments

Recent Posts

See All

Komentáře


Pastendes_logo.png
bottom of page