top of page
DJI_0401_edited_edited.jpg
Search

Zinību diena

Klāt Zinību diena! Skolas gaiteņos čalo bērni, smaržo ziedi un valda satikšanās prieks! 💐🥰


Šogad mācības 1. klasē uzsāk 17 bērni, bet pavisam kopā 2023./2024. mācību gadā ir 13 klašu komplekti. Mūsu pulciņā ir 166 skolēni. Pastendes skolas pedagogu saimei ir pievienojusies angļu valodas skolotāja Zane Zaļkalne, krievu valodas skolotāja Alla Ankmane un speciālās izglītības skolotāja Iveta Ruža.


Šodien viesos bija ieradušies Ģibuļu pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Barone-Vanaga, Pastendes kultūras nama vadītāja Līva Maķe, BLPJAC vadītāja Antra Jaunskalže un Talsu novada domes deputāts Kalvis Kalniņš, kurš arī šogad skolai uzdāvināja koku - sarkanlapu skābardi un kopā ar pirmklasniekiem to iestādīja skolas pagalmā.


Lai veiksmīgs un radošs jaunais mācību gads! 🤩


15 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Pastendes_logo.png
bottom of page