top of page
DJI_0401_edited_edited.jpg
Search

Prāta spēles "ES I' GUDRS"


Ceturtdien, 23. novembrī, ceturto gadu pēc kārtas norisinājās Talsu novada izglītības iestāžu prāta spēles "ES I' GUDRS". Šogad spēlēs piedalījās 18 komandas no 15 izglītības iestādēm, Talsu novada Domes deputātu komanda un Izglītības pārvaldes komanda.

Arī mūsu skola piedalījās prāta spēlēs un ieguva godpilno pirmo vietu!

Pastendes pamatskolu pārstāvēja direktore Lelde Hodjačika, direktores vietnieks audzināšanas jomā un vācu valodas skolotājs Edgars Grunte, 7.a klases skolnieks Gustavs Kalvis Saldnieks, 8.a klases skolnieks Aleksandrs Petroženko un 9.a klases skolēni Grieta Tālberga un Rihards Grencis.

Apsveicam un lepojamies!


Noskaties arī TV9 pakalni sižetu par prāta spēlēm "ES I' GUDRS" https://www.facebook.com/tv9pakalni/videos/7701886423173697
6 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Pastendes_logo.png
bottom of page