PASTENDES PAMATSKOLAS
SKOLĒNU PAŠPĀRVALDE

Pastendes pamatskolas skolēnu pašpārvalde darbojas kopš 1992./1993. mācību  gada.

Pastendes pamatskolas skolēnu Pašpārvaldē darbojas radoši 5.-9.klases skolēni, kuri vēlas īstenot savas idejas, padarot skolas dzīvi interesantāku - ar jauniem, interesantiem pasākumiem un idejām.

Pašpārvaldes darbības mērķis ir radīt iespēju skolēniem piedalīties skolas dzīves pilnveidošanā gan ar idejām, gan aktīvi iesaistoties, kā arī radīt skolēnos interesi par Pašpārvaldes darbu, iesaistot jaunus skolēnus Pašpārvaldē.

Galvenie uzdevumi ir sadarboties ar skolas administrāciju un pedagogiem, apkopot skolēnu priekšlikumus un tos īstenot skolas sabiedriskajā dzīvē, tādejādi rūpējoties par to, lai jebkurš skolēns skolā justos kā mājās. Iespēju robežās iesaistīt jebkuru skolēnu Pašpārvaldes rīkotajās aktivitātēs un veicināt sadarbību ar citām izglītības iestādēm un institūcijām.

Kontaktpersona: Sanita Tesļuka
Tālruņa nr. saziņai: +371 28 607 144
E-pasts saziņai: sanisd@inbox.lv
Adrese: Pastendes pamatskola, Skolas iela 1, Pastende, Ģibuļu pagasts, Talsu novads